Prosinec 2008

NO dneska to byl supr den!!!!

29. prosince 2008 v 16:29 | Denisa |  Zima
Ahoj,dneska sem se měla dobře jinak řečeno good.Byli sme bruslit!No myslim že bych vám to měla napsat co sem dělala celý den.No tak ráno sem vstala v 8:00 ale jinak stávám v 9:00 dneska nevím proč sem se zbudila tak brzy.NO šla sem se kouknout co v telce dívala sem se na 2 pohádky,pak sem šla na počák a dělala sem diplomy a stara se o blog no pak sem šla k babičce ale jen na chvíli.Pak sem musela na oběd,po obědě jsme jeli bruslit :) bruslila sem rychle a taky sem hodně podala :() no pak sme museli šli sme do nádreží tam sme si koupili pití ale mi sme ho kupovali z automatu mamka mi obědnala čaj a sobě kapučíno a nějak se to porouchalo a hrníček se zasekl a teklo to ven :( a pak sme museli požádat o kapesník a mamka to šla utřít pak sme se šli podívat na časáky já si vyhrala Hing scool musical a mamka navim! tak sme šli a já si po cestě četla mamka se schovala a já si četla a šla pak sem se zadrhla a podívala dopředu a podívala do zadu pak na parkoviště a mamka na mě vyafla týýýýýýýjo to bylo něco :))))))))) no půlku cesty sem si četla ale pak mě bylo špatně s tý jízdy a ktomu sem si četla znáte to né???Pak mě mamka zavezla dom a dala mi klíče a jela k panu pachlovy (ona mu kapá do oka protože je postižený a nezvládl by to sám) tak sem šla na počák a píšu tenhle článek a přišel ttka a ptal se kde je mamka a já sem řekla že je u pana Pachla že mu tam kape do očí no a psala sem a psala tak se mějte hezky a hlásujte v anketách a v sonpu :) mějte se!!

Sonp 1-2 kolo

29. prosince 2008 v 12:11 | Denisa |  Sonp
Ahoj,tak teď tu máme 2 kolo v 1 kole vypadla @lbi*** buhužel :( no jinak tady máme soutěžící dál :)

1. Nicoolka

2.Mr. majino

3.Kačaba

4. M@ki -sEk
5.Denušíí

6. DeNoUsEk

Jinak anketa je opět v komentářích!Tak si shíněte hlásky.

Diplomy za bleskovku :)

29. prosince 2008 v 9:36 | Denisa
Ahoj,tak máte ten diplomy za bleskovku a soutěž Hádej kdo sem jenom jeden diplom jedný holce :) :) někteří to nemohli vydržet no teď vám sem dám za tu bleskovku diplomy a dám sem nějaký článek no jinak tady sou ty diplomy :)
Tohle je diplom za bleskovku !!!A ti co měli Hádej kdo sem diplom společný tak na ten chvilinku musíte počkat já ho ještě hotový nemám :(

Kdo jsem???

28. prosince 2008 v 17:42 | Denisa |  Poznávačky
Ahojky, a je tu poznávačka.Sou tu 3 obrázky a vy mi napíšete kdo to je!!!Zase obvikle do komentářů!Jinak hodně štěstí! :)
Hmmmmmmmmmmm je to na vás a kdyby se stalo že by ste to měli dobře 3 nabo 2 tak budete mít diplom dohromady

Bleskovka

28. prosince 2008 v 13:20 | Denisa |  Bleskovky
Ahojky tak je t bleskovka tak tady ji máte a samozřejmě odpovědi napíšete do komentíků!!


Ahoj
Jak se máš???
Co škola???
Těšíš se do školi???
A jak ses měla na vánoce???
Hlásneš pro mě na www.pusinkyyyyy.blog.cz/0812/-1-kolo#komentare kolikátý je to hlas???
Máš rááda bleskovky?????
Máš ráda zimu?????
Chodíš na můj blog???
Máš doma pejska???
Bydlíte v paneláku???
Máš ráda Ewu Farnou???
Máte doma umělí stromeček nobo živý??
Tak se měj!:) pp

no to je obrázek do soutěže VGS

27. prosince 2008 v 18:48 | Denisa
Tak no tady máš ten obrázek který se mi líbí tak se nezlob já sem ho dala na blog!Elaijlem to neumim tak tady je zde:
Tak si ho prosím vyzvedni tady s toho blogu jo a nebude ti vadit když to budu dělat na blogu???

SONP 0.1-2-kolo

27. prosince 2008 v 16:51 | Denisa |  Sonp
Ahojky,tak už sem si na to konečně udělala čas.Ty třpyticí jmenovky nebudou s vašema přezdívkama budou s vašema jménama moc se vám omlouvám le mám toho mocale diplík právě dělám (společný)No tak nic no tady sou soutěžící!!


1.Nicoolka

2.Mr. Majino

3.Kačaba

4. Mak! -sek
5.Denušíí

6. DeNoUsEk

7. @lbi ***

Jinak anketa je opět v komentářích!A shánějte si hlásky

Přihláška do soutěže SONP

26. prosince 2008 v 13:29 | Denisa |  Sonp
Ahojky,tak je tu soutěž sonp kdo se cce přihlásit ať napíše do komentíků ale pozor musí to být její/jeho jméno pravé například:máš přezdívku Deňula nebo jaký koli a ty se menuješ třeba Denisa tak napíšeš jméno Denisa!Jo já vím že je to divný ale moc vás prosím!Tak jestli by ste chtěli se přihlásit do SONP soutěže jo a jaké cenky no tak třpytivé jména každý dostane no a neslibuji vám to ale možná i každý bude mít samotný diplom ale nezlopte se na mě když né.No kdo by se ch těl přihlásit tak napište komentářů to
jméno:
blog:
tak toto tam napište!

Třpytivé jmenovky pro moje SBénka

26. prosince 2008 v 13:02 | Denisa |  diplomky pro moje SBénka
Ahojky tak sem vám udělala pár jmenovek pro moje SBénka doufám že se vám budou líbit!Tak tady sou.
Sice monika neí moje SB ale je hodná a zaslouží so nějaký diplomek!
Taj to sou ty odměny, tak si je vyzvedněte!

Layla už není moje SB

26. prosince 2008 v 11:59 | Denisa |  ♥SB♥
Layla už není moje SB byla hrozná a nenaštěvovala můj blog jednou za měsíc mi tam psala a nahlasovala pro mě!Tak sem vymyslela providla tohoto blogu nejen blogu ale i mích SBénkách které mocinky láwkuju a přeji jim šťastný nový rok!Tak a tady sem vymyslela pravydla
1.Musí můj blog našťevovat alespoň jednou týdně!
2.Nebudeš psát do komentíků sprosté komentáře
3.Budeš pro mě hlasovat
4.Ozvi se až mám pro tebe hlásnout!
5.Napíšeš mi do komentíků jestli tam u tebe na blogu je soutěš
6.A byla bych ráda gdybyste tyhle provydla nepřekročily
Jinak anketa je v komentářích tak hlasujte!

Třpytící obrázky

24. prosince 2008 v 14:05 | Denisa |  třpytící obrázky
Ahojky,tenhle blog potřebuje oživit tak sem šupnu třpytící obrázky.Doufám že se vám budou líbit jinak přemýšlím nad nějakým dalším článkem!Orázky sou zde:
Toto sou totally spies ale dám sem i jiné obrázky protože né všichni mají rády totally spies ale ti co mají tak sou tady!
Doufám že máte rádi High scool musical,šupla sem je sem aby ti co je měli rádi tak aby neřekli že je na blog nedam ti co je neznají tak ať se podívají tady mají portréd!
Všem přeji krásné a veselé Vánoce a šťastný nový rok s láskou autor tohoto blogu!Dám vám sem ještě pár srdíček.
mějte se hezky a napište komentík jak se vám líbí.

Diplomy

23. prosince 2008 v 13:25 | Denisa |  moje Diplomy
Ahojky teď sem právě dostala Diplomy od jajajulinky2 blog je zde: www.jajajulinka2.blog.cz a chcete je vidět????Tak tady sou:
moje jmenovka:
to je moje jmenovka za bleskajdu

a teď Diplom
Je to boží Diplom mě se ohromě líbí!!

Last Christmas

23. prosince 2008 v 10:56 Ashley Tisdale
Ahojky,rozhodla jsem se vám tady šupnout 1 písničku od Ash tisdale,jmenuje se Last Christmas.Zde su ji můžete poslechnout ↓↓↓


Ankety

21. prosince 2008 v 20:05 | Denisa |  klikněte v anketách
Ahoj Anketa je v komentářích tak do ní klikněte.

Pár písniček

16. prosince 2008 v 19:41 | tsdenisa |  Ewa Farna
Ahojky,tady jsou 3 písničky Ewy Farne.Tak písněte do komentíku jak se vám líbí.Tak díky a bavte se Ahojky =o) Písničky sou zde:↓↓↓


Z Bláta Do Louže
Amor MagorJaký To JeHalloween

16. prosince 2008 v 18:29 | Denisa |  prostě něco vám řeknu
V anglicky mluvících zemích, především ve Spojených státech, slaví 31. října místo Dušiček Halloween. Jeho doslovný překlad je - Všech svatých předvečer. Těší se na něj především děti, které se převlékají do strašidelných kostýmů. Chodí dům od domu a říkají: Koledu, nebo vám něco provedu /Trich or treat./.Dospělí je potom odmění sladkostmi. Tradičním znakem Halloveenu jsou dýně a barvy černá a oranžová. Dýně jsou speciálně vyřezané a dovnitř se pokládá svíčka /tzv. Jack-o-Lantern/. Tyto "lucerny" představují duše odešlých lásek a bývají umístěné v oknech nebo na verandách, aby vítaly pozůstalé a chránily domácnosti proti zlým skřítkům.
Keltský konec roku
SAMHAIN, tedy 1 listopad, byl posledním dnem kelstkého roku. Keltové věřili , že v ten den se lidský svět prolíná se světem zesnulých. Zapalovali ohně, aby se duše pozůstalých mohly ohřát a
strávits nimi noc. Svíčky, které dnes pálíme, jsou pozůstatkem právě této tradice............
Dušičky
Památka zesnulých připadá ve střední Evropě na 2. listopad a předešlý den je Svátkem všech svatých. Jsou to dny, kdy tichou vzpomínkou myslíme na ty , kteří už nejsou mezi námi. Lidé navštěvují hřbitovy, pečují o hroby, pokládají na ně řezané květiny, věnce a zapalují svíčky. Velkým překvapením pro mě bylo, že v minulosti se i u nás na některých místech Dušičky slavily podobně jako je tomu dnes v Severní Americe.

Vánoce

15. prosince 2008 v 20:15 | Denisa |  prostě něco vám řeknu
Téměř do poloviny 19.století, byl symbolem Vánoc betlém. Nikoliv tedy zelený stromeček, jak jsme zvyklí nyní. Bohaté měšťanské vrstvy obkoukaly tento zvyk ze sousedního Rakouska a Německa. Chudí lidé ve vesnicích zdobili stromky jablíčky, ořechy nebo barevnými papíry. Věřili, že se před půlnoční mší nesmí šít ani plést, protože by pak prý myši dílo zničily. Nesmělo se ani prát prádlo, neboť to přinášelo do domu smůlu. Na Štědrý den se taktéž neměl psát milému láskyplný dopis. Mohlo by to znamenat rozchod. A dívky, které chtěly vědět, jestli se v daném roce vdají, postavily se na Štědrý den zády ke dveřím a přes rameno hodily svůj střevíc. Pokud po dopadu špička boty ukazovala ven, dívka se do roka provdala. Když ne, zůstala v příštím roce svobodná. Rozkrajoval se i jablka. Když se objevila "hvězdička", znamenalo to, že dotyčný bude příští rok zdravý. Křížek
nevěstilnic dobrého. Po štědrovečerní večeři chodili po domech koledníci. Vyprávěný příběh o narození Ježíše Krista a všechna přání byla spojována se zpěvem a tancem. "Vánoce jsou kouzelné, čarovné, radostné,....., ale v poslednlí době i plné spěchu."

Scooby Doo a jeho parta

13. prosince 2008 v 16:52 | Denisa |  Scooby doo

  1. Scooby doo je vlastně pes a je mu 7 let(49 let psích)STRATEGIJE PŘI LOVENÍ DUCHů:Utíkaaaaaaat!Koníčky:Jídlo!Scoobyho sušenky jsou jeho nejoblíbenější!Kvůli této pochoutce je ochoten poprat se s každým duchem či monstrem.Heslo co můžeš sníst zítra,sněz raději hned!Scoobyho kamarádi se jmenují Shaggy,Velma,Daphne a Freda Herryho Potra??

8. prosince 2008 v 18:00 | DENISA | 
Tak těĎ něco o mně jsem hubená a mám hnědá vlasy ráda sportuji a maluji bydlim ve Višňové,učím se dobře ,a ráda jezdím na kole,a mám ráda winx a totally spies jako každá holka někdy si zahraju slovní fodbal na ICQ a někdy na internetu,ráda nosím nějaké šaty a nebo sportovní oblečení,občas du za kamarádkama.spozdravem Denisa:)